500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

KARTAŞ

Modern, estetik, kaliteden ödün vermeyen anlayışla günümüz teknolojisiyle aydınlatma sektörüne yön veren KARTAŞ AYDINLATMA siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyar.

KARTAŞ AYDINLATMA

1988 yılında Kenan YAĞCI tarafından bir imalat atölyesi olarak kuruldu. Kuruluşundan bu yana, değişen şartlara ve müşteri taleplerine adapte olarak kendisini sürekli olarak yenilemeyi ve geliştirmeyi misyon edindi.

Yıllar içinde sektörde edinilen deneyimlerle birlikte, firmamız üretim ve hizmet kalitesini arttırarak, uzman ve donanımlı kadrosuyla Türkiye genelinde ve yurt dışında faaliyet göstermektedir. Cadde, yol, sokak, park ve bahçe aydınlatma gruplarında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Modern, estetik, ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla, günümüz teknolojisiyle aydınlatma sektörüne yön veren KARTAŞ AYDINLATMA, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyar.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...