500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kesme Yağları

Kesme yağları, su bazlı veya yağ bazlı olarak gelebilir. Su bazlı kesme yağları çevre dostu olabilir ve kolay temizlenebilir. Yağ bazlı kesme yağları ise daha yüksek performansa sahip olabilir ve bazı özel işlemler için daha uygundur. Kesme yağlarının türleri, işleme tipine, işlenen malzeme türüne, kesme hızına ve diğer faktörlere göre değişebilir. Örneğin, ferrous (demir içeren) ve non-ferrous (demir dışı) metaller için farklı kesme yağları tercih edilebilir.
Ürün bulunamadı.

 

 

Kesme Yağları

Kesme yağları (ya da işleme yağları), metal işleme işlemlerinde kullanılan özel yağlardır. Bu yağlar, metal işleme sırasında kesme, taşlama, delme, tornalama gibi işlemlerde kullanılan kesici aletlerin yüzeylerini yağlamak, soğutmak ve aşınmayı azaltmak amacıyla tasarlanmıştır. Kesme işlemleri sırasında yüksek sıcaklıklar, sürtünme ve aşınma gibi olumsuz faktörler etkili olabilir, kesme yağları bu etkileri en aza indirgemek için kullanılır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...