500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Monex

Yetkin ve deneyimli Ar-Ge kadrosuyla ile son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlara sahip, akredite laboratuvarında sürekli AR-GE ile ürünleri geliştiriyor ve iyileştiriyor.

 

Monex: 1998 yılında kurulan ve 2005 yılında aldığı patent ile üretim hayatına başlayan uluslararası bir markadır. Ürettiği ürünler her türlü kullanıma uygundur. Bunlar, sanayi, otomotiv ve endüstriyel yağlar, oto bakım ürünleri, proses yağları, marin yağları, gres yağları ve antifrizler vb.gibi ürünlerdir.

Alanında yüksek nitelik ve deneyime sahip ekibimiz ile mevcut ve durmadan değişen ihtiyaçlara yönelik inovatif çözümler sunmaktadır. Ayrıca çağın gelişen taleplerini karşılamak için sürekli yeniliğe devam ederken yüksek kaliteli ve uygun maliyetli formülasyonlar da geliştirmektedir. Monex, geçmişi ile  tecrübeli, sürekli yeniliğe açık olması ile de hep genç kalan bir markadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...