500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Rexoil

Rexoil yağ teknolojisi İstanbulda bulunan Ar-Ge laboratuvarlarında sürekli geliştirilmekte, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de madeni yağ sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, yüzlerce çeşit üstün kaliteli ürünü müşterilerine sunmaktadır .

 

Rexoil Madeni Yağları:

Otomotiv Yağları

Endüstriyel Yağlar

Proses Yağlar

Gresler

Deniz Yağları

Uluslararası marka olan REXOIL 2013 ten bu yana Madeni Yağ sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. Ataşehir de Genel Merkezi ve Tuzla Birlik Organize Sanayi Bölgesinde 15000m2 kapalı alan, 10000m2 açık alanda fabrika binası bulunan Rexoil Otomotiv Yağları , Endüstriyel Yağlar, Proses Yağlar, Gresler ve Deniz Yağlarından oluşan ürün grubu ile yurtiçi ve yurtdışı talepleri karşılamaktadır. Müşteri odaklı servis ve ürün hizmetini , aktif satış ekibi, bayileri ve güçlü operasyon ağı ile tüm ülke geneline ulaştırmaktadır. Rexoil, günümüz dünyasındaki değişimlere ayak uydurabilmek için çalışanlarının gelişimini ön planda tutan insan kaynakları yaklaşıma sahiptir. İstihdamı arttırmak ve ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla , teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek , yatırım yaparak, kaliteli mal ve hizmet üretme misyonu ile sektördeki liderliğini devam ettirmektedir..

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...